#RycerzeNaWakacjach

Utworzono: 27 czerwca 2018

 

Ruszyły wyczekiwane przez większość osób upragnione wakacje! Pokażcie, jak ten czas spędzacie w barwach Aluronu Virtu Warty Zawiercie!

Za nami pięć tygodni Ligi Narodów, a przed nami Final Six tych rozgrywek z udziałem Polaków! Nasz trener przygotowania fizycznego Jakub Gniado zadba o to, aby nasi zawodnicy byli jak najlepiej przygotowani do gry, a Wy przygotujcie się na jak najlepsze kibicowanie Polakom! Oprócz wspierania biało-czerwonych pokażcie również, jak wspieracie Jurajskich Rycerzach na wakacjach.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą na wakacje koszulki, szalika byście mogli zrobić piękne zdjęcie w żółto-zielonych barwach na całym świecie. Jeśli jeszcze nie wyjechaliście na wypoczynek i nie macie któregoś z jurajskich gadżetów, to zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w biurze klubu przy ulicy Blanowskiej 40 w Zawierciu, bądź też możecie zamawiać przez stronę internetową naszego klubu: Sklep Kibica Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Pamiętajcie, że jeśli wrzucicie swoje zdjęcie w naszych barwach otagujcie je #RycerzeNaWakacjach* i upublicznijcie swoje zdjęcie. Jeśli ktoś z Was drodzy kibice nie posiada konta w mediach społecznościowych, a chciałby pochwalić się swoim zdjęciem, prosimy o wysyłanie je wraz z opisem, gdzie zostało wykonane na adres mailowy: klub@aluronvirtu.pl.

Zobaczcie poniżej pozdrowienia dla Jurajskiej Armii od środkowego, Bartka Gawryszewskiego!

*Wysłanie oraz otagowanie zdjęcia równoznaczne jest ze zgodą na publikacje wizerunku na stronie oraz mediach społecznościowych Aluron Virtu Warty Zawiercie.

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!