Przegrana na początek turnieju

Utworzono: 11 stycznia 2019

 

Juniorzy Aluron Virtu Warta Zawiercie od porażki rozpoczęli udział w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Śląska Juniorów. Podopieczni trenera Pompki ulegli gospodarzom turnieju – SK Górnik Radlin 3:1 (17:25, 25:16, 25:19, 25:22).

Mecz lepiej rozpoczęli młodzi siatkarze Jurajskich Rycerzy. Dobrze funkcjonowała przede wszystkim zagrywka i gra z kontry, co pozwoliło wysoko wygrać pierwszego seta. W drugiej partii w grę naszego zespołu wkradło się rozluźnienie. Pojawiły się problemy w przyjęciu i w bloku, co wykorzystali gospodarze wygrywając seta. Kolejna odsłona tego meczu to niemal powtórka z seta drugiego. W grze siatkarzy z Zawiercia cały czasy występowały te same błędy i również tej partii nie udało się wygrać. Czwarty set wyglądał zdecydowanie lepiej w wykonaniu drużyny Aluron Virtu. Gra była bardziej wyrównana, podopieczni trenera Arkadiusza Pompki w końcówce seta byli na prowadzeniu, jednak i tutaj pojawiły się błędy z poprzednich partii i musieli uznać wyższość siatkarzy z Radlina.

Juniorska drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie swój kolejny mecz rozegra już w sobotę 12 stycznia o godzinie 10:00. Po drugiej stronie siatki tym razem stanie drużyna KS AZS Rafako Racibórz.

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!