Najlepsze widowiska PlusLigi są w Zawierciu!

Utworzono: 12 czerwca 2018

 

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej podsumowała ubiegły sezon, w którym Aluron Virtu Warta Zawiercie po raz pierwszy wystąpił w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Najważniejsza dla Jurajskich Rycerzy jest rubryka z oceną atrakcyjności widowiska. Oceny spotkań przyznawane były przez komisarzy, którzy uczestniczyli w wydarzeniu. Punkty od 0 do 5 były przyznawane m.in. za oprawy widowiska, liczbę widzów oraz zachowanie publiczności podczas spotkań.

Miło nam poinformować, że w ubiegłym sezonie najbardziej atrakcyjne widowiska były rozgrywane wg komisarzy przy Blanowskiej 40 w Zawierciu! Po szesnastu spotkaniach uzyskaliśmy średnią 4,682, o czym już wczoraj za pośrednictwem Tweetera poinformował prezes klubu Kryspin Baran!

Z kolei w aspekcie poziomu sportowego spotkania Jurajskich Rycerzy zostały sklasyfikowane na wysokim 5.miejscu! Przed Aluronem Virtu znalazły się jedynie Trefl Gdańsk (4.miejsce), ZAKSA Kedzierzyn-Koźle (3.miejsce), Indykpol AZS Olsztyn (2.miejsce) oraz PGE Skra Bełchatów (1.miejsce).

W rankingu % wykorzystania własnej hali, twierdza przy Blanowskiej 40 była zapełniona do ostatniego miejsca na każdym z szesnastu spotkań!

Z innych ciekawych informacji Jurajscy Rycerze byli… jednymi z najbardziej ekspresyjnych zawodników w całej lidze. Zawodnicy Aluronu Virtu przez cały sezon ujrzeli 12 żółtych oraz jedną czerwoną kartkę. Dało nam to drugie miejsce, tuż za Indykpolem AZS Olsztyn, który uzbierał 19 kartek (15 żółtych, 3 czerwone, 1 wykluczenie).

Dziękujemy Wam drodzy kibice, że byliście z nami i wspólnie tworzyliśmy najlepsze widowiska w PlusLidze!

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!