Jurajscy Rycerze wygrywają za 3 punkty!

Utworzono: 7 listopada 2018

 

Trzy punkty zainkasowali zawodnicy Aluron Virtu w meczu z GKSem Katowice. Podopieczni Marka Lebedewa pokonali zawodników Piotra Gruszki 3:1 (25:27, 25:22, 25:18, 25:23). MVP spotkania wybrany został kapitan Jurajskich Rycerzy Michał Masny. 

Pierwszego seta dobrze zaczęli Jurajscy Rycerze, którzy przez większość tej części gry kontrolowali przebieg meczu. Niestety w końcówce przy stanie 24:22 w drużynie Aluron Virtu coś się zacięło i pierwszego seta nieoczekiwanie wygrali goście 27:25.

Drugi set był już bardziej wyrównany jednak to nasza drużyna podrażniona pierwszym setem pokazała charakter i doprowadziła do wyrównania. Trzecia część gry należała już zdecydowanie do Jurajskich Rycerzy, którzy w tym secie wyraźnie pokazali swoją przewagę wygrywając 25:18.

W ostatnim czwartym secie po raz kolejny zaczęli walczyć podopieczni Piotra Gruszki. Było to jednak za mało na podopiecznych Marka Lebedewa, którzy z każdą piłką nakręcali się do jeszcze lepszej gry, kończąc tego seta 25:23 i wygrywając całe spotkanie 3:1.

Zapraszamy do oglądania wypowiedzi po meczu:

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie.

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!