Jurajscy Rycerze wśród Gwiazd? Ostatni dzień głosowania!

Utworzono: 5 grudnia 2017

 

To już ostatni dzień wyborów zawodników do Meczu Gwiazd PlusLigi 2017! Zaciętą walkę o szansę występu w Tauron Arenie Kraków toczy libero Aluronu Virtu Warty Zawiercie Taichiro Koga, a niewielką przewagę nad rywalami ma środkowy Żółto-Zielonych – David Smith. Każdy głos na Jurajskich Rycerzy na stronie plusliga.pl jest na wagę złota!

42% – dokładnie tyle samo kibiców głosowało dotychczas na Taichiro Kogę z Aluronu Virtu Warty Zawiercie i Mateusza Masłowskiego z Asseco Resovii Rzeszów, jeśli chodzi o nominację do drużyny Południa na pozycji libero. W ostatnim dniu kibicowskich wyborów każdy głos może być zatem decydujący!

Zachować czujność do końca!

David Smith ma aktualnie miejsce na ławce rezerwowych ekipy Południa wśród środkowych. 39% uzyskanych głosów pozornie wydaje się bezpieczną przewagą, jednak Dawid Dryja z Asseco Resovii Rzeszów (28%), Damian Boruch z Jastrzębskiego Węgla (23%) i Emanuel Kohut z GKS-u Katowice (20%) mogą zaatakować na ostatniej prostej.

Jeśli jeszcze nie głosowałeś – to najlepszy moment, by nadrobić zaległości na stronie plusliga.pl – TUTAJ. Jeżeli oddałeś już swój głos, namów bliskich albo znajomych. Pomóż zawodnikom beniaminka PlusLigi wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu!

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich


OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk