[II Liga Śląska] Porażka Juniorów z Wilkowicami

Utworzono: 15 kwietnia 2019

 

Juniorzy Aluron Virtu Warta Zawiercie w sobotę 13 kwietnia rozegrali swoje trzecie spotkanie drugiego etapu II Ligi Śląskiej. Młodzi siatkarze ulegli drużynie GLKS Wilkowice 3:1 (25:22, 16:25, 25:21, 25:22).

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, przez co gra toczyła się punkt za punkt, a my nie potrafiliśmy sobie stworzyć bezpiecznej przewagi. – powiedział po spotkaniu Klaudiusz Głowacki, przyjmujący Aluron Virtu – Rywale bardzo dobrze grali w obronie i bronili wiele naszych ataków, co bardzo nas deprymowało. Ponadto mieliśmy duże problemy ze skończeniem własnych ataków i nasza skuteczność w tym aspekcie nie była taka jaką byśmy oczekiwali od nas samych. W drugim secie zagraliśmy świetnie zagrywka, co pozwoliło nam odskoczyć na kilka punktów i z bezpieczna przewagą wygrać w tej partii. Niestety w kolejnych setach nie udało nam się pójść za ciosem i gra znów była bardzo wyrównana. Wszystko wtedy zależało od końcówek setów w których nie zachowaliśmy chłodnej głowy oraz mieliśmy problemy z przyjęciem i skończeniem kluczowych akcji. W tym meczu popełnialiśmy niestety za dużo własnych błędów, które zaważyły o naszej przegranej , lecz mam nadzieję że wyniesiemy z tego meczu ogromną lekcje i nie przydarzy nam się to już więcej w kolejnych meczach. – podsumował to spotkanie Klaudiusz.

Juniorzy Aluron Virtu zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli. Mają przed sobą jeszcze trzy spotkania. Najbliższe z nich rozegrają w sobotę 27 kwietnia na wyjeździe z drużyną SMUKS Orzesze.

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!