Drugie zwycięstwo nad Gliwicami

Utworzono: 29 listopada 2018

 

Juniorska drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie, w środę 28 listopada odniosła drugie zwycięstwo nad zespołem SiKReT Gliwice. Podopieczni trenera Arkadiusza Pompki wygrali na wyjeździe 3:1.

„Bardzo się cieszymy, że również rewanż z drużyną z Gliwic udało nam się wygrać. Po mimo małych błędów, które wkradły się do naszej gry, to myślę że cały zespół zagrał świetne spotkanie i pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony.” – powiedział po meczu Klaudiusz Głowacki, przyjmujący Aluron Virtu. „W pierwszych dwóch setach bardzo dobrze funkcjonowała nasza zagrywka i gra w obronie. Świetnie radziliśmy sobie także w ataku, przez co byliśmy w stanie stworzyć bezpieczną przewagę, którą dowieźliśmy do końca.”- dodał.

W trzecim secie w szeregach juniorów Jurajskich Rycerzy widoczne było lekkie rozluźnienie i dekoncentracja co pozwoliło rywalom na wygranie tego seta. „Zaczęliśmy gorzej przyjmować, nie kończyliśmy swoich akcji, oddawaliśmy rywalom za dużo punktów, a oni potrafili to wykorzystać. Jednak w ostatnim secie to my wróciliśmy do naszej dobrej gry, znowu udało nam się wypracować przewagę zagrywką i mimo trochę gorszej końcówki, to my zachowaliśmy chłodne głowy i udało nam się wygrać mecz.” – ocenił Klaudiusz – „Na pewno musimy jeszcze dużo popracować nad naszym blokiem, który nie funkcjonował najlepiej w tym meczu, ale uważam że z meczu na mecz się rozkręcamy i mam nadzieję, że udowodnimy to w kolejnych spotkaniach.”

SiKReT Gliwice 1:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie (18:25, 22:25, 25:20, 25:27)

Juniorzy Aluron Virtu Warta Zawiercie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

Następne spotkanie rozegrają w środę 5 grudnia na wyjeździe przeciwko drużynie UKS „Wolę Volley” Świętochłowice.

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!