Juniorskie ćwierćfinały

Utworzono: 10 stycznia 2019

 


Już w najbliższy weekend 11-13 stycznia juniorska drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie rozegra ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Śląska Juniorów. Juniorzy w Radlinie zmierzą się z gospodarzem turnieju, SK Górnik Radlin oraz z drużynami KS AZS Rafako Racibórz i GKS GieKSa Katowice.

Podopieczni trenera Arkadiusza Pompki awansem do drugiej fazy rozgrywek osiągnęli minimum, które sobie wyznaczyli. Młodym siatkarzom udało się tym samym poprawić wynik z poprzedniego sezonu. W zeszłorocznych rozgrywkach juniorzy uplasowali się na czwartym miejscu w swojej grupie. 

Ugrać jak najwięcej

Wiemy, że nikt tam na nas nie stawia bo to dopiero drugi sezon, w którym istniejemy– powiedział trener Pompka. Walczymy dalej, będziemy się starać zrobić jeszcze jeden krok wyżej i awansować do półfinałów. Czynników jest bardzo dużo bo na przykład w tej chwili nie mamy pełnego składu, nie mamy pierwszego rozgrywającego, który dalej przechodzi rehabilitację i będzie gotowy do gry już po tym turnieju– mówi szkoleniowiec juniorów.

W zeszły weekend (4-6 stycznia) juniorzy wraz z kadetami odbyli zgrupowanie w Szczekocinach, gdzie przygotowywali się do udziału w turnieju. Po tym co zobaczyliśmy na tym zgrupowaniu jesteśmy pozytywnie nastawieni i myślę że sukces, jakim będzie awans do półfinałów, jest w naszym zasięgu– zakończył trener juniorów Aluron Virtu.  

Zapraszamy do śledzenia profilu drużyny juniorów na Facebooku. Na profilu juniorów na bieżąco będą pojawiać się informację dotyczące rezultatów drużyny młodzieżowej Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Poniżej przedstawiamy plan gier naszej drużyny na turniej ćwierćfinałowy 

11.01.2019 godz. 16:00

SK Górnik Radlin –Aluron Virtu Warta Zawiercie 

GKS GieKSa Katowice – KS AZS Rafako Racibórz

12.01.2019 godz. 10:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie– KS AZS Rafako Racibórz

SK Górnik Radlin – GKS GieKSa Katowice

13.01.2019 godz. 10:00

GKS GieKSa Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie

KS AZS Rafako Racibórz – KS Górnik Radlin

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!